כרטיסים

פאלאצו וקיו (Palazzo Vecchio) בפירנצה

פאלאצו וקיו (Palazzo Vecchio) בפירנצה

Palazzo Vecchio

עזרה עם תכנון החופשה בפירנצה?

פאלאצו וקיו (Palazzo Vecchio) בפירנצה

אנשי האצולה בפירנצה, העשירים ובעלי השליטה שגרו בארמונות, היו זקוקים לדרכי מילוט ומקומות בהם הם יכלו להסתתר. לא ממש היה חסר להם סיבות לחשוש לשלומם, עם זה קונספירציות, מזימות ושמועות. תמיד היה להם סיבה לדאוג לביטחון שלהם ושל המשפחה שלהם.

בימי הביניים למושג פרטיות היה פירוש אחרים, גם עבור עניים וגם עשירים, הם היו עושים את הפעולות היומיות שלהם כאשר מסביבם תמיד יש אנשים. הדרך של העשירים לקבל קצת פרטיות הייתה לבנות מעברים סודיים שאף אחד לא מכיר, אם זה כדי לברוח בעת סכנה או כדי לעבור לחדר סודי ולקבל מעט פרטיות.

אחד המקומות המעניינים בפירנצה אלה הם המעברים הסודיים של פאלאצו וקיו (Palazzo Vecchio Secret Passages). פאלאצו וקיו הוא אחד הסמלים של העיר פירנצה, המבנה שימש את הממשלה במשך שבע מאות שנים, ביקור בארמון המפואר מוביל לשאריות של תיאטרון רומי עתיק, שהשתמר מתחת לאדמה בצורה מדהימה.

ארמון פאלאצו וקיו, החל להיבנות בסוף המאה הארבעה עשר, כאשר תושבי העיר חשבו שזה יהיה יאה לפירנצה שיבנה בה ארמון מפואר. הארמון נבנה על חורבות של התיאטרון הרומי העתיק, פאלאצו די פאנטי, כיום פאלאצו וקיו משמש כבית העירייה של פירנצה

דרך מעולה לחקור את המעברים הסודיים של פאלאצו וקיו (Palazzo Vecchio Secret Passages) היא באמצעות סיור מודרך, את הסיורים ניתן להזמין באינטרנט ולקבל מספר הטבות שוות. את הסיור מומלץ להזמין מראש ולהבטיח את מקומכם.

סיור מודרך במעברים הסודיים של פאלאצו וקיו

סיור במעברים הסודיים של פאלאצו וקיו הוא הרפתקה נהדרת לכ המשפחה. הסיור לוקח אתכם אל הארמון המפואר פאלאצו וקיו, הסיור מתחיל בשבילים המקסימים המקיפים את הארמון ולאחר מכן ממשיך אל פנים הארמון. שם תוכלו לגלות את המעברי הסודיים של משפחת מדיצ'י שהיו הבעלים של הארמון.

הסיור ממשיך למקומות בלעדיים שבדרך כלל לא נגישים לכלל הציבור, למדריך המקומי יש המון ידע ולכל אורך הסיור הוא ילמד אתכם על ההיסטוריה המעניינת של הארמון איך הוא נבנה למה בנו את המעברים הסודיים ועוד עובדות מעניינות על הארמון ובני האצולה שחיו בו.

בהמשך הסיור תעלו במעברים הצרים של גרם המדרגות מימי הביניים של הדוכס גולטירי, שם תמצאו מעבר סודי ובלתי צפוי מעבר לדלת שהוסתרה על ידי ציור. בהמשך, תעברו ליד התקרה המרשימה עם ציורים מרהיבים, היתרון הבולט של הסיור הוא המקומות הייחודים אליו הוא מגיע כמו גם המידע המעניין מפי המדריך.

מידע שימושי על סיור מודרך בפאלאצו וקיו

סיור מודרך בפאלאצו וקיו הוא דרך נפלאה לראות את הארמון ולגלות את הסודות שהוא מסתיר. זהו סיור מאוד מבוקש והמקומות מוגבלים, לכן מומלץ להזמין את הכרטיסים לסיור מראש. את הכרטיסים ניתן להזמין באינטרנט מה שמעניק לכם מספר הטבות שוות במיוחד.

המחיר של הכרטיס הוא מאה ושבעה עשר שקלים לאדם והוא כולל, סיור מודרך באורך של שעה וחצי ברחבי הארמון פאלאצו וקיו, אחד היתרונות של רכישת כרטיס מראש באינטרנט הוא שהכרטיס כולל גם דילוג על התור, זהו יתרון שווה במיוחד כאשר אתם לא צריכים להמתין בתורים הארוכים ויכולים להיכנס ברגע שאתם מגיעים.

כמו כן כרטיס הכניסה כולל גם אפשרות של ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני המועד של הסיור. את השעה של הסיור אתם קובעים בעת ההזמנה, את המדריך או המדריכה שלכם אתם פוגשים בנקודת המפגש, בפיאצה דלה סיניוריה 12, במשרד הכרטיסים הכניסה בצד שמאל.

סיור מודרך במעברים הסודיים של פאלאצו וקיו מתאים מאוד למשפחות עם ילדים. קחו בחשבון שהסיור אינו מתאים לבעלי מוגבלויות ולכסא גלגלים. חשוב להדגיש שיש ביקוש גדול לסיור, לא במקרה זהו סיור מאוד פופולרי עבור תיירים מכל רחבי העולם. זהו סיור מעניין שלוקח אתכם למסע בימי הביניים של פירנצה.

מה זה פאלאצו וקיו? האם פאלאצו וקיו זוהי אטרקציה מומלצת בפירנצה? כל מה שחשוב לשאול על פאלאצו וקיו

סיור מודרך בפאלאצו וקיו זוהי בהחלט אטרקציה מומלצת. הארמון המפואר מסתיר בתוכו סודות רבים, עם מעברים סודיים המובילים לחדרים פרטיים של בני האצולה, עם אוספים מרשימים, גרם המדרגות המרשים מימי הביניים, ציורי קיר מרהיבים, זהו אחד הסיורים השווים והמומלצים ביותר בפירנצה.

את הכרטיס לסיור המודרך מומלץ לקנות מראש באינטרנט. מחירו של הכרטיס הוא 117 שקלים לאדם, הכרטיס כולל, סיור מודרך על ידי מדריך מקומי ודילוג על התור בכניסה לארמון, כמו כן הכרטיס כולל גם אפשרות של ביטול עד עשרים וארבע שעות לפני מועד הסיור.

ארמון פאלאצו וקיו נמצא בכתובת: כיכר הסיניוריה, P.za della Signoria, 50122 Firenze FI, נקודת המפגש בה אתם אמורים לפגוש את המדריך נמצאת בכתובת, פיאצה דלה סיניוריה 12, כאשר תגיעו למקום תראו את הכניסה למשרד הכרטיסים מצד שמאל.

ארמון פאלאצו וקיו פתוח למבקרים בכל יום החל מהשעה 10:00 עד 19:00 ביום חמישי הארמון פתוח עד השעה 14:00. את שעות הסיור המודרך אתם קובעים בעת ההזמנה, חשוב להגיע לנקודת המפגש לפחות רבע שעה לפני תחילת הסיור. הסיור אורך כמעט שעתיים, הארמון נמצא באזור מרכזי לכן כדאי לתכנן את היום שלכם כדי שתספיקו לראות ולעשות עוד דברים בסביבה.

כן, הסיור המודרך הוא מאוד פופולרי עבור משפחות עם ילדים, זהו סיור מעניין ברוח טובה, הגיל המומלץ לצאת לסיור הוא החל מגיל שמונה ומעלה. אם אתם מעוניינים לצאת לסיור משפחה גדולה מומלץ בחום לקנות את הכרטיסים מראש באינטרנט ולהבטיח את מקומכם.

לחזור למשהו ספציפי?
דילוג לתוכן